גגות לבנים- ירוקים חוסכי חשמל תוצרת חברת וינקלר איטליה

ביצועים בעלי יכולת מוכחת

המוצר Wingum Plus H2O Rapid/ Reflex הינו פיתוח נוסף של מוצר שבמהלך השנים עבר שיפורים באופן מתמיד. החזר קרינה, עמידות וזמני ייבוש קצרים ביותר ממקמים אותו בקדמת הטכנולוגיה והחידושים.

מועצת דירוג הגגות (Cool Roof Rating Council) הינה ארגון ללא מטרות רווח אשר מפתחת שיטות הוגנות, מדויקות ואמינות להערכה וקביעה של ערכי העמידות לקרינה של המוצרים המיועדים לציפויים. מטרת הדירוג, אשר בשוק הבלתי מתפשר של ארצות הברית הינו חיוני לצורך הגדרת מוצרים כ-"מחזירי קרינה" (רפלקטיביים), הינה לוודא כי לאחר שלוש שנים מההתקנה, החזר הקרינה יהיה מעל סף מסוים אשר מוגדר באופן עצמאי על-ידי המועצה ומאושר על-ידי גופי הרגולציה.

כל זאת מכיוון שהמאפיין החשוב ביותר של המוצרים מחזירי הקרינה הינו העמידות: במילים אחרות, מוצר איטום שמחזיר קרינה צריך לשמור על תכונותיו לאורך זמן ולא לאבד אותן מספר חודשים לאחר ההתקנה.

חברת וינקלר הינה החברה היחידה אשר מפתחת פתרונות חדשניים התואמים את הערכים אשר נקבעו על-ידי ה-Cool Roof Rating Council, היות והיא מציעה עמידות מאושרת, ביצועים מובטחים והמשכיות החזרת הקרינה.

דוגמה לכך, אף כי היתרון הניתן על-ידי תכונות החזרת הקרינה קיים גם במוצרים נוספים של וינקלר, הינה המוצר החדש Wingum Plus H2O Rapid, הזמין כאמור גם בגרסה מחזירת קרינה אשר תואמת לחלוטין את הערכת הדירוג, ובנוסף עומדת באחת ההבטחות של וינקלר לשוק: אם לא ניתן לשפר מוצר, הוא אינו מעניין. ואכן, Wingum Plus H2O Rapid/ Reflex הינו פיתוח של המוצר הנוזלי האלסטומרי Wingum Plus H2O שכאשר הופיע לראשונה (2009), הוא קבע סטנדרט טכני חדש למוצרים אוטמים נוזליים.

הגרסה Rapid/ Reflex מעלה עוד את סף התחרות, מכיוון שזהו מוצר שאינו מגביל את מידות הציפוי שיש לאטום ובמקרה של משטחים קטנים הוא מאפשר להתחיל ולסיים את העבודות באותו היום. ואכן, Wingum Plus H2O Rapid מתייבש לחלוטין לאחר 4 שעות בלבד, בטמפרטורה של 20 מעלות.

היתרון התפעולי של שיטת Wingum Plus H20 Rapid כולל גם ייבוש מהיר. המוצר עמיד לגשם ומתאים ליישום שכבה נוספת כבר לאחר 4 שעות מהשכבה הראשונה (7 שעות בטמפרטורות נמוכות מאוד). הנוסחה המיוחדת שלו מאפשרת גמישות גבוהה, יציבות גם בטמפרטורות נמוכות ועמידות לאורך זמן, בטמפרטורות שנעות בין 30- עד 80+ מעלות צלסיוס. כבר לאחר 48 שעות המוצר עמיד לדריכה. Wingum Plus H2O Rapid מתאים לחלוטין להתקנה גם על משטחים שטוחים עליהם עלולים להצטבר מים עומדים. בנוסף, הוא מספק עמידות מצוינת להתיישנות ולקרני UV ומבטיח פגיעה סביבתית אפסית.

פרופיל החברה

חברת וינקלר נוסדה ב-1987 על-ידי קבוצת יזמים מעולם הבנייה, ומהווה היום נתון יציב ומקור סמכות בתחום האיטום, אך לא רק. מאז ומתמיד מטרת החברה הינה לנצל את הכימיה ואת הטכנולוגיה לשירות לקוחותיה, תוך פיתוח פתרונות פשוטים ויעילים ומגוון של מוצרים שהם המקיפים ביותר בתחום. אבל בעיקר, לנסח ולהפיץ מוצרים שאינם מסוכנים לבריאות המשתמשים ואשר שומרים על סביבתם.

חברת וינקלר גאה בהיותה חברה איטלקית הפועלת בהצלחה כבר שנים בכל העולם. היא מציעה תוספים לבטון וחומרי ייסוד להדבקה, מלט לשחזור ומחזור בטון, חומרי איטום נוזליים וצמיגיים, ממברנות ביטומן-פולימר, חומרים מונעי היצמדות, שרפים לריצופים לשימוש אזרחי ותעשייתי, שרפים להגנה על הבטון ומוצרים מיוחדים רבים.

המאפיין של מוצרי וינקלר, פרי מחקר מתמיד של תערובות מתקדמות, הביא את החברה כבר בשנת 1996 למחקר ופיתוח של התערובות הראשונות בעלות השפעה נמוכה על הסביבה. החברה מיישמת איתן את הפרויקט Winkler-Safe, המאפשר להשתמש בתחליפים לכל המוצרים מבוססי חומר ממיס הקיימים ולבצע על כן בחירה אמיצה אך החלטית ועקבית.

חברת וינקלר לא השקיעה את מאמציה רק במוצרים אלא גם בכל שרשרת הייצור, תוך בחירה קפדנית של חומרי הגלם היותר מתקדמים ותוך השקעה במתקנים המאפשרים להגיע למחזור ייצור נעדר כל השפעה סביבתית.