האמת על חומרי איטום יקרים שונה מכפי שהמתחרים שלנו דואגים לספר לכם. לחצו וקראו

מדי פעם אנו נתקלים בתגובות לא נעימות לפוסטים ולמחירים המומלצים שאנו מפרסמים.תגובות כגון "יקר אש?", "צריך משכנתא?", "מוצרים טובים לא מצדיקים את המחיר", "סיפורים על העצים?" ועוד.

אם נספר לכם שזה לא מפריע לנו, מכעיס אותנו? לקבל תגובות כאלה- נחטא לאמת.

אבל מאחורי כל תגובה כזו מסתתר נציג של חברה מתחרה מתוסכלת שחושש שיפסיקו לקנות ממנו מוצרים בכמויות, כשלא באמת ניתן ליישם אותם כי הם מורכבים ליישום, ושלבי הביצוע של החומרים יעלו כל כך הרבה כסף ש"יקר אש?" יהיה זול יחסית ליקר כמו חום השמש☀️ שתעלה העבודה של כמעט כל יצרן/יבואן בישראל שמוכר חומרי איטום!

לעיתים מדובר בבעלי מקצוע שחוששים שלעבוד עם וינקלר יגרום להם לעשות עבודה פעם אחת ולא לחזור עליה כמה פעמים כל כמה שנים והם ירוויחו פחות.

דווקא מאות הקבלנים שעובדים מ- 2014 עם וינקלר בישראל יספרו להם כנראה שזה ממש לא כך- יש כל כך הרבה מה לתקן אחרי עבודות גרועות שנעשו, וזה ללא שיפוצים וחידושים- שוק של 30 מיליארד שקל בשנה הוא שוק השיפוצים ובתוכו גם האיטום.

לכל אלה אנו אומרים: כולם יודעים וזה לא סוד:

השוק של האיטום בנוי כרגע מחומרים זולים, שנמכרים בכמויות כי יישום שלהם לפי הנחיות יצרן יקר, אף אחד לא באמת עובד לפי הנחיות היצרנים ולכן יש כשלים.

אצל וינקלר (נוסדה 1987) זה עובד אחרת ומ- 2014 בישראל אנחנו עושים יחד אתכם: הלקוחות שלנו והקבלנים שעובדים עם מוצרינו מהפיכה.

אנו מביאים הי טק לענף כושל, עייף, שכולם בו רגילים רק לספור את הכסף, ולא לתת שום אחריות לשום דבר. אין בית בישראל שאין בו רטיבות, ויש מאות אלפי דירות שהגיעו לערכאות משפטיות כתוצאה ממה שקורה בענף הזה.
לשבוע החדש בחרנו לשתף עבודה שביצע אסף רווח , סוכן עצמאי של וינקלר, אחד מאנשי המכירות המנוסים ביותר בענף שעבד אצל חברנו בסיני סטור, ויצא לדרך עצמאית בעסק שלו שנקרא רווח נקי לבניין טל 054-4929191 ומאז הוא משווק מוצרי בניה שונים וחומרי איטום של וינקלר האיטלקית.

ככה, לפעמים, ככשורה עליו הרוח?- הוא מבצע עבודות איטום מיוחדות לבד, כאלה שרק עם מוצרי וינקלר ניתן לבצע.

הפעם הוא אטם מקרר בחנות דגים עם חומר האיטום וון-ONE החומר היחידי שניתן לייצר איתו משטח חזק, עמיד, נושם מעל ריצוף או בטון לחים או רטובים.

אל תקשיבו לסיפורים, בטח לא להמצאות, פשוט תכנסו ותקראו את דפי הנתונים של המוצר הזה וון-ONE של וינקלר, היחידי בעולם שניתן לפתור איתו בעיות שעד שהמציאו אותו לפני כמה שנים, לא היה ניתן:

?


ואל תהססו ופנו אלינו לקבלת הסברים

?http://greenbook.co.il/card/9278/8330

☎️משרדים: 04-6192020

☎️מכירות: 052-3410112, 052-4111121

?מייל: [email protected]l