לא וינקלר ? לא אוטם ת'גג. בפוסט תבינו למה

שבוע טוב ומועדים לשמחה.

?הגשם הראשון כבר נתן איתות הגעה⛈: על מנת שלא להגיע לגשמים? הבאים לא מוכנים אנו מציעים לכם לא להמתין ולפנות אלינו מיידית כדי להכין את הגג שלכם לחורף.

למה לפנות אלינו ולא לגשת לחנות לקנות איזה חומר ב- 500-120 ש"ח כולל מע"מ לפח ולמרוח שכבה אחת לבד ?

כי אין המצאה כזו-בינתיים- גם אם משווקים של חומרים חלקלקי לשון יספרו לכם ככה של חומר איטום שאתם מורחים במריחה אחת, על כל מה שנמצא כבר על הגג: בטון, יריעות ביטומניות ישנות, מתכת ועוד.

ולכן וינקלר אומרת ללקוחות שפונים אליה חד משמעית: לא לאטום לבד, לא לחשוב שתחסכו שקל כי זה לא יקרה, ותוך 10 שנים, כל שנה תסבלו מחדש, ותגלו ששילמתם בערך פי 1.5 מאשר הייתם עובדים עם מוצר "יקר" של וינקלר.קבלן מנוסה עצמאי מתודרך ע"י וינקלר וחומר עמיד למים עומדים כמו ווינגום פלוס/רפלקס-WINGUM PLUS H20/REFLEX, שלא מתפרקים גם לא ברוחות חזקות שאין בארץ כמו הוריקנים?!!!, ללא פריימר, נצמדים ואוטמים כל מה שנמצא על הגג ללא פריימר ייעודי והכי חשוב ומה שאין לאף מתחרה להציע:

תחזוקה !!! כשאיש המזגנים, איש דודי השמש, החשמלאי שלכם וכל בעל מקצוע שיעלה לתחזק את הציודים שלו על הגג לא יקרע את חומר האיטום בזכות ארג השריון ווינטכנו מט-WINTECHNO MAT של וינקלר שמוטמע בזמן העבודה בתוך החומר.ו…המוצר שלנו

בקישור הבא תוכלו לקרוא, לראות סרטוני הסבר, לקרוא דפי נתונים, תעודות בדיקה ועוד:

?

בתמונות: חידוש גג כנסיה באיטליה עם ווינגום פלוס בצבע אפור
תמיד תזכרו: לא וינקלר ? חבל על הכסף. תשאלו את מי שניסה.

לקוחות פרטיים? אל תהססו ופנו אלינו לקבלת הסברים:

?http://greenbook.co.il/card/9278/8330

☎️משרדים: 04-6192020

☎️מכירות: 052-3410112, 052-4111121

?מייל: [email protected]