מאמר על חומר האיטום ווינגריפ ביטומינוזו-WINGRIP BITUMINOSO

Wingrip Bituminoso (זפת), מוצר קלאסי מבית Winkler

המאפיינים החדשים של מוצר האיטום החדש של Winkler

מוצר זה הוא חומר איטום מפני מים, מוכן לשימוש מיידי ומשמש כחומר מקשר (דבק) לחומרים רבים.

מוצרי האיטום של Wingrip  שיצאו לשוק לפני מספר שנים יצרו מהפכה לא רק בעולם המושגים של האיטום מפני מים, אלא גם בכל תחום הנחת המוצרים הקראמיים והציפויים השונים.

כיום, עם הנוסחה החדשה שלו, Wingrip Bituminoso הצליח להתעלות על עצמו והמוצר החדש שיפר עוד יותר את ביצועי העמידות והדביקות שלו ובכך העלה את רף הביצועים הטכניים שלו.

Wingrip Bituminoso הינו מוצר מבוסס פולימרים מיוחדים בתוספת זפת בתרחיף מימי, ללא ממסים. המוצר מוכן לשימוש וניתן ליישמו במהירות יוצאת דופן. המוצר פותח במיוחד כדי ליצור שכבת בסיס מתחת לאריחים והציפויים שהיא גם אטומה למים וגם דביקה ושתהיה בעלת חוזק ויעילות יוצאי דופן בעבודה על מרפסות, גגות וחדרי אמבטיה. ניתן ליישם אותו הן על משטחים אנכיים והן על אופקיים, והוא מתאים להנחה על אריחים קיימים או על יציקות בטון. המוצר יוצר שכבה גמישה וחזקה מאוד שמאפשרת, לאחר מכן, כושר הידבקות גבוה של דבק בטון.

תמונה 1 למאמר

 

בזכות הנוסחה המיוחדת של Wingrip Bituminoso אין צורך בחומרים או דבקים מיוחדים כדי להדביק אליו אריחים או ציפויים יש להשתמש בדבק רגיל.

דגש מיוחד ניתן בפיתוח של המוצר כדי להתאימו לתקן Uni En 12004 :2003. ההגנה המלאה, הן על בעל המקצוע והן על הלקוח, הופכים את Wingrip Bituminoso לחבר האידיאלי של המקצוענים בתחום האיטום, הריצוף, והנחת ציפויים שונים על גגות, מרפסות, מקלחות וחדרי אמבטיה. זמן ההנחה שלו הוא מהיר ביותר וניתן לצפות את המשטח בחומר חיפוי, בתנאי אקלים לא קיצוניים, כבר אחרי 7 שעות. דבר זה מאפשר חסכון ברור בזמן – 50% בממוצע בהשוואה למוצרים המסורתיים – ובכך גם מעניק חסכון כספי, דבר שיכול להבטיח לקבלן יותר מ-30% רווחיות.

תמונה 2 למאמר

 

הנוסחה החדשה, שפותחה במעבדות Winkler כמו גם שאר מוצרי החברה, מציגה שני שיפורים מהותיים בתחום תפרי ההתפשטותבגמישות המוצר ובעמידות שלו. באופן כללי, כשמעלים את פקטור הגמישות, פקטור העמידות נוטה לרדת. זה לא המקרה כאן עם Wingrip Bituminoso החדשמוצר בעל פי שניים כושר התארכות ופי שניים כושר עמידות בפני שפשוף. כדי להבין בקלות את חוזק הנוסחה החדשה, מספיק להבין שסנטימטר אחד רבוע של המוצר מסוגל לשאת משקל של 7 ק"ג!

בבנייה החדשה, שבה יש נטייה גוברת והולכת לעבר פתרונות ביצועיים יחד עם מוצרים בעלי תו תקן ואחריות, היתרון התחרותי של Wingrip Bituminoso בולט מאוד.

טכנולוגיית ה-Winkler Safe ממשיכה בעבודת המחקר ושיפור המוצרים שלה, וכתמיד, היא מעמידה במקום הראשון, מעבר להיבט הכספי של הפיתוחים שלה, את בריאות האדם ואיכות הסביבה.

תמונה 3 למאמר