מאמר על חומר האיטום ONE VERTICAL המיועד לאיטום משטחים אנכיים רטובים

חומר נוזלי לאיטום מפני מים

one vertical-1

נתונים

One Vertical הוא מוצר נוזלי חד מרכיבי לאיטום נגד מים, עם תוספת צבע. הוא עמיד נגד קרני UV ומיועד למריחה על משטחים אנכיים גם בתנאים קיצוניים – טמפרטורות נמוכות מאוד וגבוהות מאוד (בין 0°C ל- 45°C+). ניתן ליישם את One Vertical שימוש על קירות תמך לחים, לחים מאוד ואף רטובים. המוצר נשאר יציב גם אחרי הלם תרמי.

קירות אנכיים כוללים גבס, בטון, לבנים, צמנט מחוזק סיבים, מתכת וחיפוי קרמיקה –  גם אם המשטחים סובלים מבעיות מתמשכות של לחות יתרה.  One Verticalעמיד בפני גשם כבר לאחר כמה שעות מרגע יישומו.

אופן השימוש

לפני השימוש ב-One Vertical יש לערבב אותו למשך זמן קצר. המוצר מוכן לשימוש ואין צורך בשכבת פריימר או בגימור כלשהו. ניתן למרוח את המוצר בעזרת מאלג' מתכת (על משטחים רגילים), מברשת או רולר עם שערות קצרות. מורחים שכבה אחת ומקפידים על רצף עבודה.

כמויות

350 – 400 גר' למ"ר בשכבה יחידה.

המלצות

יש לנקות בקפידה את השטח עליו עובדים ולפלס אותו. יש להסיר אבק, חלקים מתפוררים, חומרים זרים או חומרים נוגדי הידבקות. אם קיימים שקעים במשטח עצמו (גומות בגודל שבין 2 עד 20 מ"מ) יש לסתום אותן קודם עם Pre-One, לפני שמורחים את One Vertical. לאחר שממלאים את השקעים ב- Pre-Oneיש להמתין לפחות 12 שעות לפני שמורחים את One Vertical. המוצר כבר מגיע מעורבב והוא בעל כושר אחיזה והידבקות גבוה וניתן להשתמש בו גם בטמפרטורות נמוכות (0°C) ובסביבה לחה. אין צורך לדלל אותו במים או בממיס כלשהו.

כלי ניקוי

כשהמוצר עדיין טרי, יש לנקות אותו עם אלכוהול. לאחר שהוא כבר יבש, ניתן להסירו באופן מכני.

ניקיון

אם אחרי זמן יש צורך לנקות את פני השטח של One Vertical או במקרה של בלאי, יש להשתמש בתמיסה של מים עם כוהל ביחס של 1:1.

אחסון

כשהמוצר שמור באריזתו השלמה ובמקום יבש ומוגן הוא יכול לשמור על יציבות עד 12 חודש. יש לאחסן בטמפרטורות שבין 5°C + לבין 35°C +.

אריזות

דלי של 5 ק"ג
דלי של 20 ק"ג