מאמר על WINBITUROOF חומר חדש לפילוס משטחים עם יריעות ביטומניות הרוסות מבית וינקלר

מדה לפילוס של חב' WINKLER לחידוש איטום נגד מים

28 בנובמבר 2018

חידוש האיטום בגגות ובמרפסות פתוחות הוא נוהל חשוב והכרחי כשעורכים חידושים ותיקונים במבנה. כשניגשים לחדש את האיטום נגד מים חשוב לבחור במוצר שיהיה מסוגל לא רק להגן על המבנה נגד מים ושיעמוד במחזורי קיפאון והפשרה, אלא שיוכל גם ליישר ולתקן שיפועים בגגות ובמרפסות (כשבדרך כלל שיפועים אלה הם בעלי ציפוי מבוסס ביטומן ואולי אף מכילים צפחה) לפני שמניחים את שכבת האיטום החדשה נגד מים.

 

applicazione prodotto-2749 applicazione prodotto-2752 applicazione prodotto-2753 applicazione prodotto-2760 applicazione prodotto-2806

מעבדות המחקר והפיתוח של WINKLER נענו לאתגר, ויצרו את Win Bituroof. זוהי מדה מפלסת עשויה מרכיב יחיד של ביטומנים מיוחדים בתרחיף מיימי. המדה מוכנה לשימוש מיידי ואין צורך להוסיף מים או ממסים אחרים וגם לא שום תוספים. המדה קלה מאוד לעיבוד ולמריחה (בעזרת כף בנאים, כף טייחים או סרגל יישור ממתכת חלקה ליצירת שכבה אחידה שעובייה בין 2 ל-15 מ"מ ואף עד שכבה בעובי 4 ס"מ).

Win Bituroof הוא המוצר המתאים ביותר כדי ליצור אחידות ולתקן את השיפועים הקיימים בגג. בזכות המדה המפלסת, עבודת היישום של איטום הגג – בין אם ביריעות או עם חומר נוזלי – הופכת לקלה יותר.

כדי לוודא שהעבודה עם Win Bituroof תהיה באיכות מעולה, יש להכין מראש את האיזורים עם החורים או הפגמים, או את האיזורים עם בליטות או גומות. לשם כך מורחים קודם  Winseal– חומר איטום עשוי גומי ביטומני. פעולה זו מהווה השלמה לתהליך האיטום ומייעלת את האיטום כדי שתשרת את הבניין לאורך זמן. הודות לנוסחה החדשנית של Win Bituroof אין צורך בנקיטת אמצעי זהירות מיוחדים בעת מריחת החומר. יש רק לנקות היטב את המשטח המיועד לאיטום, להסיר אבק, חלקים מתקלפים וחומרים אחרים שעלולים לפגום באיכות האיטום נגד מים.

2f8a71b5b9890eac7b0e11aae7223ce0710f281f6c9a48dc0ea8409c39b4092f