מאמר על Winkler ONE- הפתרון המושלם לאיטום נגד מים גם בתנאים הקשים ביותר

תמונה-1

Winkler ONE – איטום נגד מים (Winkler)

אנשי מקצוע מבינים עד כמה חשוב להשתמש במוצרים מאיכות גבוהה, במיוחד כשמדובר בטיפול תחת תנאים מורכבים במיוחד, כגון אלה שנוצרו בגלל לחות סמויה או כשיש להניח איטום על גבי תשתיות רטובות.

המוצר ONE של חברת Winkler הוא חומר איטום נוזלי נגד מים. הוא זמין בשוק כבר מעל לשנה (ממרץ 2017) ומיועד במיוחד ליישומים בתנאים קיצוניים ולשימוש גם בטמפרטורות נמוכות.

תמונה-2

ONE הוא חומר איטום נוזלי נגד מים (Winkler)

ניתן ליישם את המוצר ONE בטמפרטורות שנעות בין 0 ל-45+ מעלות (ב-0 מעלות הוא מתייבש בתוך 5 שעות) כשטמפרטורת הפעולה שלו נעה בין 30- ל-80+ מעלות. המוצר עמיד בפני קרני השמש וגורמי מזג האוויר וניתן ליישם אותו על משטחי בטון, גם אם לא יבשים לגמרי, על רצפות קרמיקה שסובלות מבעיות של עודף לחות, על רעפים, על עץ ומתכת, על משטחי זפת יבשים וגם עם רעפי צפחה. החומר מאפשר לתשתית לנשום ובאותו זמן מבטיח עמידות גבוהה מאוד נגד עומסים – עד 4 אטמוספרות – ולאחר שהחומר התקשה במלואו, הריצוף עמיד לגמרי מפני דריכה, גם  על תשתיות קשות כגון בטון וקרמיקה.

תמונה-3

(Winkler)

הסוד שעומד מאחורי מוצר זה הוא תערובת הפולימרים המיוחדים שלו שנבחרו ונבדקו במעבדות המחקר והפיתוח של Winkler, וכמו שאר המוצרים של החברה שמיוצרים במפעל ב-Cologno Monzese (MI), גם מוצר זה אינו מכיל מים וממיסים. המוצר זמין בצבעים לבן, אפור, אדום ואדוםרעפים. אחד היתרונות של חומר נוזלי זה שאוטם נגד מים הוא קלות היישום מאחר והוא מוכן לשימוש, אין צורך להוסיף פריימר או מחסומים כימיים אחרים, ולכן גם אין צורך בשלבים נוספים בתהליך העבודה, דבר שמוביל ישירות לחסכון בזמן ובעלויות.