פוסט שהוא גם גם מאמר על שיקום וחידוש איטום ושליכט סביב הבית

?עולם חומרי האיטום התאים את עצמו לשוק העולמי: למכור כמה שיותר, במחיר הכי נמוך-מחיר? נמוך.
?איטום זה לא חולצה, ?לא נעל, ועל עבודת איטום של קבלן שלא קרא את דפי הנתונים של המוצרים שהוא מציע לכם: אתם?, רק אתם?, אף אחד אחר חוץ מכם?- ישלם את המחיר של תקלות רטיבות ונזקים אסתטיים, עובש ועוד כתוצאה מכך.

אם הקבלן בית, קבלן האיטום לא הציעו לכם איטום עם מוצרי וינקלר האיטלקית תחשבו טוב טוב כמה הקבלן מולכם מכיר את תחום האיטום ואז תבקשו ממנו לפרט את שלבי יישום החומרים בהם הוא ישתמש.

הפעם נראה לכם בית כזה, אחד מתוך אלפים שאנו נתקלים בהם כל שנה וקבלנים מקצועיים כמו אור-חי אמסלם Orhai Amsalem הבעלים של הגולשים בגובה טל. 050-8924703 טיפל בכשלי האיטום הקשים שבו בעזרת מערכת מוצרים של וינקלר.

הקבלן מרח חומר איטום אספלטי-ביטומני על הקיר ואז טייח עליו.יש רק חומר ביטומני, אספלטי אחד בעולם שדבק קרמיקה יכול להדבק אליו והוא של וינקלר וינגריפ ביטומינוזו.

פה, כמובן, לפני מספר שנים מרחו סתם איזה חומר ביטומני שחור והנה הלקוח המסכן שכבר שנים תקוע עם שליכט שטויח על הזפת הזו, שמתפרק, מים שחודרים לתוך הבית ואת זה צריך לפרק ולסדר.

שלבי ביצוע:

1. החומר האספלטי הוסר עד כמה שניתן

2. עליו מרחו את הפריימר הטוב ביותר שתמצאו בעולם- ווינגריפ אבו-WINGRIP EVO שיודע להצמד ולהדבק גם לביטומן/זפת יציבה

3. אחרי 2.5 שעות ייבוש- חומר איטום סקודו-SCUDO עליו ניתן לטייח ולבצע שליכט צבעוני חדש.בין לבין נכנסו גם רולקות סרט לתמונה בי.סי.סילבנד-BC SEAL BAND, חומר איטום וון-ONE הכל הכל מבית וינקלר.תראו את התוצאה!!!
עכשיו תעשו את החשבון הפשוט: אין זול באיטום.

אם אתם רוצים לאטום תעבדו עם וינקלר איטליה.מי שאומר לכם שוינקלר יקרים: לא מבין מה זה איטום, או גרוע מכך, רוצה למכור לכם מוצרים זולים בכמויות.
לקוחות פרטיים? אל תהססו ופנו אלינו לקבלת הסברים:

?http://greenbook.co.il/card/9278/8330

☎️משרדים: 04-6192020

☎️מכירות: 052-3410112, 052-4111121

?מייל: [email protected]